Prázdný

Celkem: 0,00 Kč

semena pěstování

Semena světových seedsbank a jiné zeleniny

O nás

semena-pestovani.cz - Semena konopí, bylin a tropických rostlin
Semena-pestovani.cz je kamenná prodejna, též i Seedbank.cz s online prodejem semen konopí a semínek tropických rostlin nebo keřů. Nabízíme rozsáhlý výběr semen od předních světových a místních značek. Poskytujeme komplexní výběr z rozličných tuzemských i exotických rostlinných druhů.
Zajímáte se o semena pro venkovní či domácí pěstování.
Hledáte pro pěstování indoor a outdoor konopná semena od Dinafem Seeds, Dutch Passion Seeds, Green House Seeds, Growshop Seeds, Hy-Pro Seeds, Mr. Nice Seeds, Panacea Medical Seeds, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Sensi Seeds, Buddha Seeds, Barney's Farm Seeds nebo Fair Seeds? Standardizovaná a feminizovaná semínka odrůd konopí, autoflowering (samonakvétací) nebo regular strainy pro sběratele.
Nejen konopná semínka

Naše semenářství semena-pestovani.cz (obchod a eshop) má v nabídce rovněž bezpočet zajímavých semen tropických rostlin a exotického ovoce. Zkusíte si vypěstovat čarokrásný červený zázvor, ultra pálivé chilli papričky, "samoloupací" banán nebo některou z outdoor okrasných rostlin? Pokud dáváte přednost tuzemským rostlinám, plodinám či bylinkám, nabízíme semena těch nejpopulárnějších tuzemských druhů a odrůd rajčat, salátů, paprik apod. Všechna semínka zeleniny, ovoce a ovocných keřů jsou vhodná pro pěstování v půdě i substrátu.

Zveme Vás na návštěvu naší kamenné prodejny Seedsbank.cz na Újezdě v centru Prahy. Věříme, že si k nám v brzké době najdete cestu a nepochybujeme, že budete s naší rozsáhlou nabídkou konopných semen, semínek tropických rostlin a osiva nadmíru spokojeni.
Semenářství, kamenná prodejna s osivem

Jsme přesvědčeni, že také atraktivní lokalita našeho specializovaného obchodu na Újezdě v blízkosti Petřína přispěje k příjemnému nákupu konopných i tropických semen. Přijďte nás rozhodně navštívit a seznámit se s bohatým sortimentem od nejkvalitnějších semenných bank z celého světa.

Otevřeno máme od pondělka do pátku, od desíti do šesti.

Online prodej semen konopí a exotických rostlin

Pokud už víte, která konkrétní semínka potřebujete, můžete objednávat prostřednictvím e-shopu semena-pastovani.cz. Vyhledávat můžete dle značek a semenných bank, podle množství nebo pomocí vyhledávacího nástroje vpravo nad horní lištou. Nákup je jednoduchý, rychlý a přehledný. Zboží zasíláme do několika dnů.

Semínka konopí zdarma?

Nezapomeňte, že u nás neustále platí jedinečná akce 2+1 semena konopí zdarma - Vyberte si tři různá balení konopných semínek nebo tropického osiva a to nejlevnější neplatíte, máte ho zadarmo!