Prázdný

Celkem: 0,00 Kč

semena pěstování

Semena světových seedsbank a jiné zeleniny

Zásady ochrany osobních údajů

Všechna osobní data zákazníků (jméno, adresa, telefon, email, nakoupené zboží, dotazy k sortimentu apod.) získaná provozem eshopu SeedB s.r.o. považujeme za zcela důvěrná a pracujeme s nimi s maximální opatrností.

Díky novému nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 GDPR, vás informujeme, jakým způsobem pracujeme s vašimi daty.

Jaké osobní údaje zpracováváme?
Když používáte náš eshop, sbíráme různé typy údajů o zákazníkovi. Uživatelské jméno a heslo, křestní jméno a příjmení, kontaktní informace, nákup a další nastavení. Sledujeme, jaké produkty si prohlížíte na našem eshopu a z jakého zařízení, jak dlouho strávíte na našich stránkách apod. Díky tomu z toho odvozujeme další informace o nákupech tak, abychom mohli zlepšovat naše služby.

Zpracováváme tyto osobní data:
identifikační údaje - zejména jméno a příjmení, uživatelské jméno a heslo, IČO / DIČ u podnikatelů
kontaktní údaje - osobní a kontaktní údaje, především e-mail, telefon, adresa pro doručení a fakturaci, případně váš kontakt na sociálních sítích
nastavení účtu - uložené adresy, nastavení newsletterů, členství ve věrnostních programech, nákupní seznamy apod.
údaje o objednávkách - informace o nakoupeném zboží, způsobu dopravy a platby nebo údaje o reklamacích
údaje o nákupním chování a prohlížení - zajímá nás pohyb a chování zákazníků na eshopu, díky tomu můžeme vylepšit naše služby a poskytnout co nejlepší služby, Evidujeme především zboží a služby, které si prohlížíte, interní odkazy, na které klikáte nebo údaje o zařízení, ze kterého si náš web prohlížíte, jako je IP adresa, poloha, identifikace zařízení, technické parametry, operační systém, prohlížeč. Dále také údaje získané ze souborů cookie.
údaje o chování při čtení newsletterů, které vám zasíláme, zejména časy otevření zpráv a také údaje o zařízení, na kterém zprávy čtete, jako je IP adresa, poloha, identifikace zařízení, technické parametry, operační systém, prohlížeč
další údaje, jako je věk, pohlaví, nákupní chování atd.